رده محصول
تماس با ما

ByTune الکترونیکی شرکت, با مسئولیت محدود

کارخانه تولید:

اضافه کردن: A5 ساختمان 3055 جاده Songbai خیابان Gongming Guangming منطقه، ZhenZhen، 518100، چین

تلفن: 0755-27765981

فکس: 0755 8529 6631

مهندسی:support@btslipring.com

 

دفتر فروش:

تلفن: + 86-755-2964 2158

فکس: + 86-755-2350 3855

تلفن همراه: 189 2742 5032

اضافه کردن: طبقه ششم، C، ساخت نسل جدید; پارک های فناوری، بخش 28، بن، شنژن، 518125، چین

فروش:sales@btslipring.com

فیس بوک: slipring1@hotmail.com

توییتر: btslipring

Skype:btslipring

 

دفتر ایالات متحده:

usoffice@btslipring.com

آتلانتا آمریکا

ادمونتون کانادا

مدل تک چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک

مدل تک چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک

مدل شماره: BTFO-04-02 FORJ 4 کانال با الیاف مخلوط (2 SM و 2 میلی متر) نوع فیبر: SMF28 و 50/125um دستگاه گوارش با ژاکت 3 mm الیاف طول: 1mWavelength:1310 / SM 1550nm جزء به جزء; 1310/850nm MM نوع رابط: خیابان از دست دادن درج:-5 dB تنوع ایل: +/-1dB تداخل: ی-50 دسی بل سرعت: 200 دور در دقیقه لرزش: MIL-STD-167-1A مکانیک ضربه: درجه MIL-STD - 810G آی پی: IP-65 (IP68Optional)

جزئیات محصول

مدل تک چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک
شماره مدل: BTFO-04-01

وسیله ای را به تصویب در سراسر رابط، چرخش خصوص هنگامی که مقادیر زیادی از داده ها انتقال سیگنال های فیبر نوری مجموعهداران به نوری سیگنال هستند چه حلقه های لغزش الکتریکی به سیگنال های الکتریکی هستند. فیبر نوری مجموعهداران مزایای ذاتی فیبر پایان برای پایان دادن به حفظ. الکترونیک ByTune فیبر نوری مجموعهداران برای 20 سال تولید شده است.

توضیحات/کنترل:FORJ 4 کانال با الیاف مخلوط (2 SM و 2 میلی متر)
نوع فیبر:SMF28 و 50/125um دستگاه گوارش با ژاکت 3 mm
طول:1m
طول موج:SM 1310/1550nm جزء به جزء; 1310/850nm MM
نوع اتصال: خیابان
درج از دست دادن:andlt; 5 dB
تنوع ایل:/-1dB
تداخل:andlt; -50 دسی بل
سرعت: 200 دور در دقیقه
لرزش:میل-بیمارهای مقاربتی-167-1A
مکانیک ضربه:میل - بیمارهای مقاربتی - 810G
کلاس های IP:IP 65 (IP68Optional)

ویژگی هایمدل تک چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک
•Provides دوار برای لینک فیبر چند حالته و یا تک حالت جفت
•Passive دو طرفه دستگاه
می •Can با ما ورقه برق و هیدرولیک
•Alternative دیسک کلاچ و ترتیبات نصب ندارد (کارخانه مشورت برای جزئیات مشخصات)
•Customized رابط برای جایگزین کابل فیبر آسان
•Can به موجود لغزش طرح های یکپارچه
•Aluminum یا مسکن
طراحی •Rugged
ضربه و ارتعاشمدل تک چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک
•Bytune فیبر نوری مجموعهداران کنونی حمایت از شوک بالا و محیط های به ارتعاش، عمر طولانی مورد نیاز بیش از 200000 ساعت و لینک های داده های طولانی بیش از 100 کیلومتر فیبر. واحدهای موجود است که به آزمایش استاندارد نظامی برای ضربه و ارتعاش
گزینه هایمدل تک چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک
•Supply و نصب اتصالات خاص مشتری و الیاف
• سفارشی از نصب تنظیمات مسکن مواد و روابط درایو
• جبران مایع پر کردن و فشار برای استفاده زیر آب

اطلاعات بیشتر، لطفا به کارکنان contactour در sales@btslipring.com



اندازه گیری و آزمون:


تست Concentricity تست 3D


نویز الکتریکی آزمون Projecto

آزمون تداخل اعتماد تماس با تست



Hot Tags: تک مدل چهار کانال فیبر نوری روتاری مشترک، طراح و سازنده، انتقال قابل اعتماد، نظامی استاندارد، رقابتی قیمت، کیفیت تضمین شده، برتر پس از خدمات، با کیفیت بالا
محصولات مرتبط
Email Us
پرس و جو
ByTune الکترونیکی شرکت, با مسئولیت محدود